A hétvégén itthon játszottunk ismét, de sajnos mind junior, mind felnőtt csapatunk alulmaradt az Inárcs-Örkény KC csapatai ellen.

A juniorok 9-14-es félidő után 16-25-re kaptak ki, amely eredményből látható, hogy nem voltunk gólerősek. A felnőtt csapat elszántan indult neki a tavaly NBI/B-ből kiesett Inárcs-Örkény elleni meccsnek, de az első félidőt megszeppenve, kevés góllal kezdtük. A védekezésünk ugyan javult, de még így is kaptunk könnyű gólokat. Sajnos az sem segített, hogy sérülés miatt egy kapussal kellett végigjátszani a mérkőzést. A második félidőben semmi sem jött össze, a 30 perc nagy részében az átlag 10 gólos különbségű eredmény után futottunk. Az utolsó 10 percben viszont feljavult a védekezésünk és sok lerohanásból, ziccerből szereztünk gólokat. A félidei eredmény: 13-19, a végeredmény pedig: 30-35, vagyis hiába nyertük meg egy góllal a második félidőt, ha az elsőt hattal veszítettük. Az eredményből is látszik, hogy továbbra is a védekezésen kell dolgoznunk.