U8 – U9 (2010 – 2011) korosztály edzései:

Keddenként:

  • Időpont: 17:00 – 18:00
  • Helyszín: Kardos Iskola
Szerdánként:
  • Időpont: 18:00 – 19:00
  • Helyszín: József Attila Iskola, Radnóti utca

 

Csütörtökönként:

  • Időpont: 17:00 – 18:00
  • Helyszín: Kardos Iskola

 

Edző: Föles Lilla

 

U10  (2009) korosztály edzései:

Keddenként:

  • Időpont: 17:00 – 18:30
  • Helyszín: Városi Sportcsarnok

Szerdánként:

  • Időpont: 17:15 – 18:15
  • Helyszín: Városi Sportcsarnok

Csütörtökönként:

 

Edző: Kókai Dávid

U11-U12  korosztály edzései:

Hétfőnként:

Keddenként:

  • Időpont: 16:30 – 18:00
  • Helyszín: Szigetcsép

Szerdánként:

Csütörtökönként:

 

Edző: Szilágyi Viktória, Komáromi Gábor

U13  (2007) korosztály edzései:

Hétfőnként (+U14):

Keddenként (+U14):

  • Időpont: 14:30 – 16:00
  • Helyszín: Dunaharaszti Sportcsarnok

Szerdánként:

  • Időpont: 16:00 – 17:15
  • Helyszín: Városi Sportcsarnok

Csütörtökönként:

  • Időpont: 14:30 – 16:00
  • Helyszín: Dunaharaszti Sportcsarnok

 

Edző: Szabadicsné Tovbesz Katalin

U14  (2006) korosztály edzései:

Hétfőnként (+U13):

Keddenként (+U13):

  • Időpont: 14:30 – 16:00
  • Helyszín: Dunaharaszti Sportcsarnok

Szerdánként:

  • Időpont: 15:00 – 16:30
  • Helyszín: Városi Sportcsarnok

Csütörtökönként (+U15, Serdülő):

  • Időpont: 16:00 – 17:30
  • Helyszín: Városi Sportcsarnok

Edző: Szabadicsné Tovbesz Katalin, Kasnyáné Sackl Klaudia, Balika Tímea

U15-Serdülő korosztály edzései:

Hétfőnként:

  • Időpont: 18:30 – 19:30
  • Helyszín: Oázis Wellnesspark

Szerdánként:

  • Időpont: 18:00 – 19:00
  • Helyszín: Szilágyi L. u.

Csütörtökönként (+U14):

  • Időpont: 16:00 – 17:30
  • Helyszín: Városi Sportcsarnok

Péntekenként:

  • Időpont: 16:30 – 18:00
  • Helyszín: Oázis Wellnesspark

Edző: Balika Tímea, Hercz Paula, Borsos Balázs

Ifi korosztály edzései:

Hétfőnként:

  • Időpont: 17:00 – 18:30
  • Helyszín: Városi Sportcsarnok

Keddenként (+Felnőtt):

  • Időpont: 18:30 – 20:15
  • Helyszín: Városi Sportcsarnok

Szerdánként (+Felnőtt):

  • Időpont: 18:30 – 20:00
  • Helyszín: Városi Sportcsarnok

Csütörtökönként:

  • Időpont: 17:30 – 18:30
  • Helyszín: Szilágyi L. u.

Péntekenként (+Felnőtt):

  • Időpont: 18:00 – 19:30
  • Helyszín: Városi Sportcsarnok

Edző: Balika Tímea, Lízer László, Hercz Paula, Borsos Balázs

NB II felnőtt edzései:

Hétfőnként (+Ifi):

  • Időpont: 19:30 – 20:30
  • Helyszín: Oázis Wellnesspark

Keddenként (+Ifi):

Szerdánként:

Péntekenként:

Edző: Lízer László, Balika Tímea, Hercz Paula

Felnőtt II. csapat (Budapest Bajnokság) edzései:

Keddenként:

Csütörtökönként:

 

Edző: Vukov Mária